تجهیزات ما شامل قالب فلزی بتن ، جک سقفی ، جک ساختمانی ، اسکافلد مثلثی ، لوله داربست ، بست داربست ، تخته زیرپایی ، متعلقات قالب و داربست چکشی می باشد.

قالب فلزی بتن

بتن به دلیل قابلیت‌ های منحصر بفردش یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است. برای ایجاد اجزای ساختمانی، بتن باید در قالب‌ های طراحی شده و مخصوص ریخته شود و اصطلاحا به آن قالب یا شاتر می‌گویند . قالب بندی مهم ترین بخش در ساخت بتن می باشد . قالب می‌تواند متحرک یا ثابت باشد. بتن‌ ریزی در قالب‌ ها انجام می‌شود، شکل آن را به خود می‌گیرد، سپس سفت شود و به مقاومت کافی می رسد. قالب ‌های فلزی به دلیل ماندگاری طولانی و قابلیت استفاده مجدد از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند . قالب فلزی گرچه نسبت به قالب های چوبی هزینه بر تر است اما برای چندین پروژه قابل استفاده‌اند و در صورتی‌که قصد استفاده مجدد در پروژه‌ های دیگر را دارید ، گزینه مناسبی است . برخی از ویژگی‌های اصلی قالب فولادی:

  • محکم و با دوام است طول عمر آن زیاد است.

  • چون بتن به سطح بدنه نمی‌چسبد ، سطح صاف تری ارائه می‌دهد.

  • ضدآب است.

  • اثر لانه زنبوری را در بتن کاهش می‌دهد.

  • به راحتی نصب و برچیده می‌شود.

  • برای سازه ‌های منحنی مناسب است.

جک سقفی

جک سقفی از سه قسمت ساخته شده است . 1- بخش نری 2- بخش مادگی 3- رزوه. جک سقفی که متشکل از این سه قسمت می باشد به نگه داشتن و مهار سازه ها و قالب ها کمک میکند. پایین ترین بخش جک سقفی به صورت لوله ساخته شده است که نسبت به استفاده های متفاوت قطر های مختلفی دارد ، ولی معمول ترین قطر آن 6 سانتیمتر می باشد و همچنین ضخامت ورق ساخت لوله 2 میلیمتر می باشد و همچنین بخش بالای جک اندازه ها کمی متفاوت تر است به طوری که با قطر 5 سانتیمتر و ضخامت 2 و نیم میلیمتر می باشد. جک های سقفی در دو دسته متفاوت جک های سبک برای تحمل وزن برای فشار های کمتر و همچنین جک های سنگین تر برای مهار وزن های بالا می باشند. در قالب سازی قادری جک های سقفی به شکل های جک سقفی صلیب دار ، بدون صلیب و همچنین جک های سقفی متحرک تولید می شوند. همچنین تمامی انواع جک ها به صورت نو و دست دوم برای فروش موجود می باشد.

اسکافلد

اسکافلد ها یا ممکن است با نام داربست مثلثی شنیده باشید ، از جدیدترین محصولات خانواده داربست ها می باشد که مدتی است در بخش های ساخت و ساز کاربرد های فراوانی پیدا کرده است. اسکافلد ها از بهترین و ایمن ترین تجهیزات ساختمانی محسوب می شوند که مخصوصا برای ساخت و ساز ها در ارتفاعات بالا بسیار مناسب می باشند. اسکافلد های تولید قالب قادری به دو شکل اسکافلد چکشی و اسکافلد مثلثی تولید می شوند. روش ساخت این نوع اسکافلد ها که به صورت موقت برای سازه ها نصب می شوند ، از جوش دادن دقیق لوله ها با اندازه هایی که به صورت استاندارد هستند که باعث می شود هیچ درز و شکافی در آنها دیده نشود. اسکافلد ها دارای استحکام زیاد و مقاومت بالا در برابر فشار بتن ها دارد که همین امر باعث استفاده های زیاد در ساخت و ساز هایی با ارتفاعات زیاد شده است. روش های نصب و برداشتن اسکافلد ها بسیار ساده می باشد به طوری که حتی کارگران ساده هم توانایی انجام این کار را دارند. اسکافلد ها در ساخت پل ها نیز استفاده میشوند. اسکافلد های مثلثی از بهترین ها و پر استفاده های این دسته هستند که هزینه و قیمت آنها بسیار مناسب برای کارفرماها و پیمانکاران می باشد.

لوگوی شرکت قالبی سازی قادری در اصفهان